Havadan 4K – Full Hd drone ile çekim Ankara
Havadan 4K – Full Hd drone ile çekim Ankara Havadan 4K – Full Hd drone ile çekim Ankara. Pukka Creative Reklam Ajansı, Ankara ve diğer illerde profesyonel olarak insansız hava aracı (drone) ile çekim yapmaktadır. Arzu ettiğiniz çözünürlüklerde 4K ve Full HD olarak video, fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz. Makul ücretlendirmeler ile DJI Phantom 3 Professional drone ile projelerinizin video ve fotoğraf ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Tanıtım filmi, inşaat timelapse videolarınızı zenginleştirmek için günlük ücretlendirmeler ile hizmet vermeye hazırız. Drone kiralamak için lütfen iletişime geçiniz. Kiralanan drone operatörümüz tarafından kullanılacaktır ve çekilen videoların tamamı dvd, hard disk ortamlarında teslim edilecektir. Günlük kiralama bedeli proje kapsamında değerlendirilip ücretlendirilecektir. Drone kiralama ankara. Neden havadan çekim? Teknolojinin hızla gelişmesi ile havadan görüntüleme çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bir inşaat projesinin ilerleme süreçlerini ve detaylarını havadan görüntüleme ile sunmak çok daha etkili bir yöntemdir. İnşaat timelapse video hizmeti veren ajansımız havadan yaptığı drone çekimleri ile elde edilen videoyu daha zengin, anlaşılır hale getirmektedir. Günümüzde tanıtım filmlerinin tamamında havadan görüntüleme sahnelerine yer verilmektedir. Bu sayede, tanıtım filmleri daha kaliteli ve izlenebilir bir seviyeye ulaşabilmektedir. Bizimle çalışırsanız nasıl bir hizmet alacaksınız? Pukka Creative, tüm gerçekleştirdiği projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin isteklerini kendi çekim tarzlarımızla harmanyalarak ortaya […]
17 Apr 2017 in tanıtım filmi çekimi, by
Profesyonel fotoğrafçı Ankara
profesyonel fotoğrafçı ankara   Profesyonel fotoğrafçı Ankara. Profesyonel fotoğrafçı Ankara. Pukka Creative Reklam Ajansı, Ankara ve diğer illerde profesyonel fotoğrafçıları ve post prodüksiyon ekibi ile markanızın kalitesine yakışır, göz alıcı görselleri üretmeyi amaçlar. Markanızın özelliklerini analiz edip hangi stilde görsellerin üreteleceği konusunda bir ön araştırma yapılır. Bu ön araştırma sonrasında kararlaştırılan günlerde fotoğraf çekimi gerçekleştirilir. Daha sonrasında, post prodüksiyon ekibimiz seçilen görselleri en yüksek kalitede, göze en şık şekilde görünebilecek hale getirene kadar işlerler.. Fotoğraf prodüksiyonlarımızın tüm sürecinde ekibiniz ile eşzamanlı çalışarak, en kısa sürede en kaliteli çözüme ulaşmayı amaçlıyoruz. Profesyonel fotoğrafçı Ankara Markanızın sosyal medyada güçlü paylaşımlarda bulunabilmesi için sizi en iyi şekilde anlatacak fotoğraflara ihtiyaç duyarsınız. Stock fotoğraf kullanımı markanızı anlatamayacaktır. Ayrıca  rakip firmaların da aynı fotoğrafları kullanabileceğini dikkate almalısınız. Stock fotoğraflarda yer alan mekanlar ve kişiler firmanızdan farklı olacağından sizi ziyaret eden kişilerde yanlış beklentilere neden olacaktır. Tüm büyük markaların yaptığı gibi kurumsal reklam fotoğrafçılığı hizmeti almanız kurumsal bütünlüğünüzü, web sayfanızı, sosyal medya hesaplarınızı güçlendirecektir. Diğer çalışmalarımız için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. https://www.pukkaajans.com/calismalarimiz/ Pukka Creative olarak makul fiyatlandırmalarımızla size bu hizmeti vermeye hazırız.
Time lapse video Ankara
Pukka Creative Reklam Ajansı Ankara, inşaatlarınız ve etkinlikleriniz için full hd ya da 4K formatında time lapse videolar üretmektedir. İnşaatınızın başlangıç anından yükselişinin tamamlandığı ana kadar hiç bir detayı atlanmadan, dilediğiniz uzunluklarda time lapse filmini hazırlıyoruz. Belirli aralıklarla otomatik olarak çekilen fotoğrafları hızlandırılmış time lapse film haline getiriyoruz. Şantiyeye kurulan kameranın belirli aralıklarla boşaltılması, elde edilen fotoğrafların arşivlenmesi, seçilmesi ve film haline getirilmesini kapsayan iş alanımızda kurumunuza en kaliteli şekilde hizmet vermeye hazırız. Ankara’da time lapse video alanında ve bir çok reklamcılık alanında hizmet veren firmamızın diğer çalışmalarını web sayfamızdan inceleyebilirisiniz. Konut projelerinin reklam tanıtım ihtiyaçlarını global estetik anlayışı ile karşılayan firmamız Ankara’da ve diğer illerde inşaat firmaları ile güzel çalışmalar üretmeye hazırdır.
22 Sep 2016 in tanıtım filmi çekimi, by
MİNASERA ALDAN HASTANESİ
MİNASERA ALDAN HASTANESİ Geçtiğimiz günlerde Ankara’da hizmete giren Minasera Aldan Hastanesi nin kurumsal fotoğraf çekimlerini ve reklam filmi prodüksiyonunu Pukka Creative, Reklam Ajansı Ankara, olarak tamamadık. Fotoğraf ve video çekimlerini Salih Kılıç gerçekleştirdi. Çekimlerde bize fazlasıyla yardım eden ekip üyelerimiz Mert, Cengizhan, Ebru ve Barış’a, Minasera Aldan Hastanesi personellerine ve yöneticilerine teşekkür ederiz. Kurumsal fotoğraf çekimi kapsamında Hastanenin en önemli birimlerini, mimari açıdan estetik olan tüm alanlarını, belirli konseptler içerisinde hastane çalışanı-hasta ilişkilerini Minasera Aldan Hastanesinin kalitesine yakışır seviyede anlatmaya çalıştık. Mimari açıdan bir çok estetik alana sahip olan hastanede yaklaşık olarak 20 farklı alanda çekimler gerçekleştirdik.Kendi castımızı oluşturarak gerçekleştirdiğimiz çekimlerde hastane personeli ile de spontan kareler yakaladık. Stock görsel kullanımına gerek kalmadan, hastanenin kurumsal bütünlüğünü en iyi şekilde anlatabileği görseller elde ettik. Bu sayede fotoğrafları daha öncesinde inceleyen ziyaretçiler hastaneye geldiklerinde farklı bir kurumsal konsept ile karşılaşmayacaklar. Video prodüksiyonunda ise fotoğraflardaki konseptleri vurgulamaya çalıştık. ” Minasera Aldan Hastanesi, güleryüzlü personelleri, uzman hekimleri ile ziyaretçilerini kaliteli ve huzurlu bir ortamda, gelişmiş tıbbi donanımıyla sağlıklarına kavuşturmaya hazırdır” mesajını seyirciye vermeye çalıştık. 1dk, 30sn uzunluğundaki videoya aşağıdaki görsellerin altında erişebilirsiniz. Minasera Aldan Hastanesi için kaliteli görseller ürettik Tüm doktorlarını ve hemşirelerini aynı tarzda ve kalitede stüdyo ekipmanlarımız ile ayrıca fotoğraflandırdık. Hemen hemen […]
10 Jul 2016 in Kurumsal fotoğraf çekimi, by
Ankara ürün ve katalog fotoğraf çekimi
Pukka Creative Reklam Ajansı, Ankara Ankara Ürün ve katalog fotoğraf çekimi Pukka Creative Reklam Ajansı, ürünlerinizin global ürün fotoğrafçılığı kalitesi ve anlayışı ile göz alıcı görsellerini üretir. Ürünlerinizin fotoğraflarını tüm basılı materyaller, dijital ekranlar, mobil cihazlar için optimize eder. Güçlü post prodüksiyon (retouch/rötuş) ekibimiz profesyonel fotoğraf çekiminde elde edilen ham görselleri ustalıkla işleyip markanız için mükemmel hale getirir. Bizim için, kaliteli görseller tasarım sürecinin en önemli etkenidir. Görseller kalitesizse, bir estetik unsuru içermiyorsa tasarımcılar işlerinde ne kadar iyi olurlarsa olsunlar ortaya çıkacak katalog tasarımları göz alıcı olmayacaktır. Bu yüzden, öncelikli amacımız ürünlerinizin fotoğraflarını olabilecek en güzel şekilde üretmektir. Daha sonrasında bu güzel fotoğraflarla katalog tasarımını tamamlamaktır. Minimalist tasarım anlayışımız ile ortaya çıkacak sonuçlar markanıza layık olacaktır.
10 Jul 2016 in Ürün fotoğraf çekimi, by
Reklam ajansı Ankara
Reklam Ajansı Ankara Pukka Creative Reklam Ajansı Ankara alanında uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekipten oluşan, minimalist tasarım anlayışına sahip, dinamik ve inovatif bir reklam ajansıdır. Prodüksiyonun ve tasarımın her evresinde iletişimi en önemli araç olarak gören ajansımız, prodüksiyonun ve tasarımın nasıl şekilleneceğini ekibi ve işvereni ile birlikte planlar. Amacımız işverenlerimizin markalaşma sürecine katkıda bulunmak ve yeni markalar yaratmaktır. Hizmet verdiğimiz her alanda kaliteli işler çıkartmak amacımızdır. Müşterilerimize minimum maliyetle maksimum fayda sağlamak için çalışırız. Pukka Creative Reklam Ajansı, size tasarımın her sürecinden keyif alan, çalışmadan, bir şeyler üretmeden yaşayamayan profesyonel bir ekibin desteğini sunar Pukka Creative Reklam Ajansı markanız için kaliteli, global estetik algısı ile şekillenmiş çözümler üretir. Basılı materyaller, reklam görselleri, kurumsal kimlik çalışmaları, dijital reklamcılık hizmetleri, tanıtım filmleri gibi alanlarda deneyimli ekibi ile markanızı iş platformunuzda rakiplerinizden bir adım öne taşımayı amaçlar. Profesyonel fotoğraf post prodüksiyonu hizmetimiz ile (Retouch) ham fotoğraflarınızı göz alıcı görsellere dönüştürürüz. Profesyonel işlerinizde size zaman kazandırırız. Profesyonel kurumsal fotoğrafçılık hizmeti, markanızın kalitesini yansıtacak görseller üretiriz. Dinamik iş hayatı, yönetici portreleri fotoğrafları ile markanızı profesyonel olarak anlatmanıza olanak sağlar.
10 Jul 2016 in reklam ajansı ankara, by
Grafik tasarım ajansı Ankara
Grafik tasarım ajansı Ankara Ankara’da bulunan reklam ajansımız global grafik tasarım estetik algısı ile markanızı, ürününüzü kaliteli şekilde yansıtacak grafik tasarım çalışmaları yaratır. Yukarıdaki görselimizdeki gibi, yapmış olduğumuz fotoğraf prodüksiyonu ile güçlendirilmiş,  markanın tarzına uyum sağlamış grafik tasarım bileşenleri üretmek amacımızdır. Grafik tasarım ajansı Ankara
Profesyonel fotoğraf çekimi ankara
Pukka Creative Reklam Ajansı, Ankara ve diğer illerde profesyonel fotoğrafçıları ve post prodüksiyon ekibi ile markanızın kalitesine yakışır, göz alıcı görselleri üretmeyi amaçlar. Markanızın özelliklerini analiz edip hangi stilde görsellerin üreteleceği konusunda bir ön araştırma yapılır. Bu ön araştırma sonrasında kararlaştırılan günlerde fotoğraf çekimi gerçekleştirilir. Daha sonrasında, post prodüksiyon ekibimiz seçilen görselleri en yüksek kalitede, göze en şık şekilde görünebilecek hale getirene kadar işlerler. Profesyonel fotoğraf çekimi ankara. Fotoğraf prodüksiyonlarımızın tüm sürecinde ekibiniz ile eşzamanlı çalışarak, en kısa sürede en kaliteli çözüme ulaşmayı amaçlıyoruz. Markanızın sosyal medyada güçlü paylaşımlarda bulunabilmesi için sizi en iyi şekilde anlatacak fotoğraflara ihtiyaç duyarsınız. Stock fotoğraf kullanımı markanızı anlatamayacaktır. Ayrıca  rakip firmaların da aynı fotoğrafları kullanabileceğini dikkate almalısınız. Stock fotoğraflarda yer alan mekanlar ve kişiler firmanızdan farklı olacağından sizi ziyaret eden kişilerde yanlış beklentilere neden olacaktır. Tüm büyük markaların yaptığı gibi kurumsal reklam fotoğrafçılığı hizmeti almanız kurumsal bütünlüğünüzü, web sayfanızı, sosyal medya hesaplarınızı güçlendirecektir. Pukka Creative olarak makul fiyatlandırmalarımızla size bu hizmeti vermeye hazırız.
Tanıtım filmi çekimi Ankara
Tanıtım filmi çekimi Ankara Pukka Creative Reklam Ajansı geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir takı firması için tanıtım filmi çekimi gerçekleştirdi. Oyuncu: Emre Öcalan Tanıtım filmi çekimi Ankara
10 Jul 2016 in tanıtım filmi çekimi, by
Profesyonel ürün fotoğraf çekimi ankara
Pukka Creative olarak ürünleriniz için global estetik algısı ve kalitesiyle fotoğraf prodüksiyonu hazırlıyoruz. Ürünleriniz, Ankara’daki profesyonel fotoğraf ekibimiz ve post prodüksiyon ekibimizin ortak çalışması ile hakettiği, göz alıcı görsellere sahip olacaktır. Ürün fotoğrafı çekimleriniz için; Pukka Creative Reklam Ajansı / Ankara.
10 Jul 2016 in Ürün fotoğraf çekimi, by