Havadan 4K – Full Hd drone ile çekim Ankara

Genişlet Bilgi Göster

Havadan 4K – Full Hd drone ile çekim Ankara

Havadan 4K – Full Hd drone ile çekim Ankara. Pukka Creative Reklam Ajansı, Ankara ve diğer illerde profesyonel olarak insansız hava aracı (drone) ile çekim yapmaktadır.

Arzu ettiğiniz çözünürlüklerde 4K ve Full HD olarak video, fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz. Makul ücretlendirmeler ile DJI Phantom 3 Professional drone ile projelerinizin video ve fotoğraf ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Tanıtım filmi, inşaat timelapse videolarınızı zenginleştirmek için günlük ücretlendirmeler ile hizmet vermeye hazırız.

Drone kiralamak için lütfen iletişime geçiniz. Kiralanan drone operatörümüz tarafından kullanılacaktır ve çekilen videoların tamamı dvd, hard disk ortamlarında teslim edilecektir.

Günlük kiralama bedeli proje kapsamında değerlendirilip ücretlendirilecektir. Drone kiralama ankara.

Neden havadan çekim?

Teknolojinin hızla gelişmesi ile havadan görüntüleme çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bir inşaat projesinin ilerleme süreçlerini ve detaylarını havadan görüntüleme ile sunmak çok daha etkili bir yöntemdir. İnşaat timelapse video hizmeti veren ajansımız havadan yaptığı drone çekimleri ile elde edilen videoyu daha zengin, anlaşılır hale getirmektedir.

Günümüzde tanıtım filmlerinin tamamında havadan görüntüleme sahnelerine yer verilmektedir. Bu sayede, tanıtım filmleri daha kaliteli ve izlenebilir bir seviyeye ulaşabilmektedir.

Bizimle çalışırsanız nasıl bir hizmet alacaksınız?

Pukka Creative, tüm gerçekleştirdiği projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin isteklerini kendi çekim tarzlarımızla harmanyalarak ortaya başarılı sonuçlar çıkarmayı her zaman amaçlamaktayız. Çekim sonrasıda ileri seviye post prodüksiyon çalışamalarımızla elde edilen ham içeriği en kaliteli hale getirmekteyiz. Global trenleri göz önünde bulundurularak satın aldığımız ses, müzik dosyalarını videolarımıza ekliyoruz. Çekimlerin ve montajın tamamlanması ile müşterilerimizin geri dönüşlerine hızlı şekilde yanıt vererek eksikleri gideriyoruz. Zamanında iş teslimatına çok dikkat eden ajansımız, sizler için en kaliteli havadan görüntüleme hizmetini vermek için hazırdır.

Örnek Çalışmalarımız

Aşağıdaki videodan örnek çalışmalarımız izleyebilirsiniz. Beğeneceğinizi umarak saygılarımızı sunarız.

Üzgünüz yorum alanı kapatılmıştır