A Tasarım Mimarlık_Kurumsal Fotoğraf Çekimleri, Ankara

Genişlet Bilgi Göster

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

A Tasarım Mimarlık firması için kurumsal fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. Fotoğraf çekimlerinin kapsamında firmanın tüm çalışanlarının portreleri,

yönetici portreleri, grup fotoğrafları, ofis fotoğrafları ve dinamik çalışma konseptli fotoğraflar elde edildi. Elde edilen görseller uzman retoucherımız tarafından işlenerek teslim edildi. Teslim edilen görsellere firma, web sitelerinde ve A Tasarim Mimarlik: The Architecture of Ali Osman Öztürk (Master Architect) kitabında yer verdi.

Çekimler esnasında bize eksiksiz bir şekilde yardımcı olan ve bize büyük bir firma ile çalışma fırsatı veren A Tasarım Mimarlık firmasına teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Kurumsal fotoğraf çekimleri neden önemlidir?

Markalaşmış kurumların ya da markalaşma sürecinde olan kurumların tanıtımları için reklamcılık en önemli konuma sahiptir.

Kurumsal fotoğraf çekimleri ile kurumlar kendilerini başarılı bir şekilde yansıtabilirler.

Kurumun büyüklüğü, profesyonelliği ve imkanları web sayfası ve sosyal medya platformlarında başarılı şekilde aktarılabilir.

Güçlü bir web sayfası tasarımı için kurumsal fotoğraf çekimleri önemli bir yere sahiptir. Web sayfaları görsel açıdan zengin hale getirebilecek önemli görselleri kurumsal fotoğraf çekimleri ile elde edebilirsiniz.

Kurumunuzu tanıtırken sadece “hakkımızda” alanı ile değil, kaliteli görseller ile zenginleştirilmiş bir web sayfası ile tanıtmanız mümkündür.

A Tasarım Mimarlık Kurumsal Fotoğraf Çekimi

A Tasarım Mimarlık, kurumsal fotoğraf çekimi yaptıran bir müşterimiz olarak elde ettiğimiz görsellere kurumsal web sayfasında yer vermektedir.

Ayrıca bu görseller “The master architect series” kitap serisinden “The Architecture of Ali Osman Öztürk” kitabında yer almaktadır.