Gupse Bistro & Cafe_Yemek Fotoğraf Çekimi Ankara

Genişlet Bilgi Göster

Yemek Fotoğraf Çekimi Ankara

Yemek fotoğraf çekimi Ankara. Geçtiğimiz günlerde Ankara, Yaşamkent’te bulunan Gupse Bistro & Cafe için yemek fotoğrafı çekimi gerçekleştirdik.

İşletmenin zengin menüsünde yer alan tüm yemek ve içeceklerin fotoğraf çekimleri yapıldı.

Elde ettiğimiz görsellere işletme web sayfasında, menüsünde ve sosyal medya hesaplarında yer verilecek.

Yemek fotoğrafı çekimi Ankara. Çekimlerde özel bir tema içerisinde, dört farklı el yapımı ahşap zemi ve tedarik ettiğimiz aksesuarlar kullanıldı.

Çekim esnasında belirlenen konseptin dışına çıkılmadı. İşletmenizin müşteri kitlesine ve iç mimarisine uygun tasarımları belirleyip yemek menünüz için en uygun görselleri üretmeye hazırız.

Yemek fotoğraflarının önemi belirli bir vizyona sahip işletmelerce bilinmektedir. İştah açıcı görseller ile işletmenizi daha iyi tanıtmak, müşterileriniz yemeklerini seçerken daha etkileyici olmak kaliteli yemek fotoğrafları ile mümkündür.

Çekimler esnasında bize yardım eden, bu çekimi gerçekleştirmemize olanak sağlayan Gupse Cafe çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Neden özel ahşap zeminler kullandık?

Yemek fotoğrafı çekimlerinde bir çok çekim tarzı kullanılmaktadır. Bunlar düz beyaz arkaplanlı çekimler, dekupeli tabak çekimleri ve özel ahşap zeminli çekimler olarak özetlenebilir.

Bizim gerçekleştirdiğimiz çekimde ise ahşap arkaplanlara yer verildi. Bu ahşaplar doğal masif plakaların eskitilip verniklenmesi ile oluşturuldu.

Ana yemeklerde kahverengi, tatlılarda turkuaz zeminler kullanıldı.

Ahşap zeminler ve zemin ile uyumlu aksesuarlar ile doğal bir görünüm elde edilir.

Çekimlerimizde odak noktası olacak ürünün önüne geçebilecek hiç bir deyata yer vermiyoruz.

Belirli bir konsept dışında, sadece dekupeli tabak fotoğrafı çekimlerini hiç bir işletmeye tavsiye etmiyoruz. Global yemek fotoğrafçılığı algısı tamamen özel arkaplanlar ve zeminler ile yemek fotoğrafı çekimlerinden oluşmaktadır. Bu arkaplanları ve zeminleri çekim öncesinde işletmenizin konseptine uygun bir biçimde hazırlıyoruz. Kullandığımız malzemeler doğal masif ağaçlar, akrilik boyalar ve verniklerden oluşmaktadır. Masif ağaçların dokusuna belirli teknikler ile eskimiş bir izlenim verip boyayıp vernikleyerek çekimlerinize uygun hale getiriyoruz.

Yapılacak çekimin konseptinde karanlık bir mekan izlenimi verilmek isteniyorsa koyu kahverengi, füme, siyah gibi renklendirilmiş ahşapları kullanmayı tercih ediyoruz.

Fiyatlandırma

Ürün fotoğrafları çekimlerinde fiyatlandırma politikamız bir ürün için belirlenir ve tüm ürünlerin çekilmesi ve işlenmesi ile toplam ürün sayısı olarak hesaplanır.

Ürün adeti doğrulturunda 30 ürün üzeri çekimlere %20 indirim uygulanır. Yemek fotoğraf çekimi için bir ürün fotoğraf çekimi ve rötuş bedeli, 50 TL+kdv‘dir.

Her ürün 2 farklı açıdan çekilecektir.